RU LV EN

Galvenā

 

Par kompāniju

Kompānija «VEF un Ko» dibināta 1999. gadā Rīgā uz privatizētā valsts uzņēmuma «VEF-Telefoni» bāzes. No 1999. līdz 2006.g. gadam ražošanas iekārtas atradās pilsētā Aizkraukle. No 2010. gada daļa ražošanas iekārtu būs pārnesta uz «Ditton» rūpnīcas teritoriju. Kopš 2010. gada kompānija «VEF un Ko» aktīvi nodarbojas ar apgaismojuma lampu izstrādāšanu un ražošanu, lampu ofisiem, ražošanas telpām, noliktavām, kā arī ielu un piebrauktuvju ekonomisko gaismekļu, prožektoru un citas gaismas tehnikas produkcijas uz gaismas diožu tehnoloģiju pamata ieviešanu.

Kompānija «VEF un Ko» prognozē ofisu, tirdzniecības telpu, noliktavu, ielu, piebrauktuvju, pagalmu, piemāju teritoriju, pagrabu, ielu un parku tradicionālo apgaismošanas avotu maiņu uz gaismas avotiem uz gaismas diožu tehnoloģiju pamata uz 2011.-2015.g. Kompānijas mērķis spēlēt svarīgu lomu valsts un sabiedrības attīstībā, sniegt augstas kvalitātes pakalpojumus un produkciju, izmantojot elastīgu cenu politiku un kļūstot par drošu partneri katram klientam. Gaismas diožu gaismekļu pielietošanas nostrādātā prakse un uzkrātā pieredze  palīdz ražošanas kompānijai «VEF un Ko» piedalīties Latvijas, Baltijas un NVS valstu apgaismošanas modernizācijas procesā.
 

Komanda

Profesionāla darbinieku komanda vērsta uz panākumu sasniegšanu Latvijas, Baltijas un NVS valstu  tehnikas tirgū.

Sertifikāti

Ražošanas kompānija «VEF un Ko» pastāvīgi iziet sertifikātu CЄ, RoHS, UL, TUF saņemšanas procedūras visai produkcijai Latvijas akreditējās iestādēs, kompānija ir izgudrojumu, noderīgu modeļu un rūpniecības paraugu īpašniece.

Ražošana

Ražošanas kompānijas «VEF un Ko» uzņēmumi atrodas Rīgā un Daugavpilī. Ražošanas jauda sastāda vairāk kā 5000 izstrādājumu vienības  ikmēnesi. 2011.gadā ražošanas kompānija «VEF un Ko» plāno pāriet uz starptautisko sertifikāciju pēc ISO9001 standartiem. Tehniskās kontroles nodaļas darba efektīvā sistēma ļauj izslēgt brāķi produkcijā.

SIA „VEF UN KO”

Adrese:
Brīvības gatve 204a, Rīga
LV-1039, Latvija
Tālr. nr.: +371 67552331
Fakss: +371 67552337
E-mail: admin@vef.lv, vefadmin@inbox.lv